Zadzwoń: 531 593 200 lub 512 844 162

Grafika prezentująca zbliżenie na motoreduktor

Motoreduktory

Transportery taśmowe Primacon - niezawodne i bezpieczne.

Motoreduktory jako napęd do przenośników taśmowych

Te niezwykle istotne dla transportu technologicznego urządzenia stanowią połączenie napędu elektrycznego z przekładniami mechanicznymi. Natomiast fakt, iż wszystkie jego moduły zintegrowane są w jednym elemencie, powoduje, że napęd ten zajmuje niewiele miejsca. Jego części są ze sobą na stałe połączone i zajmują wspólną obudowę, co zmniejsza potencjalne zużycie oraz ogranicza okupowaną przestrzeń. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży stożkowych, walcowych i ślimakowych, które różnią się typem przekładni.

Można je wykorzystywać w wielu gałęziach przemysłu, od spożywczego, poprzez przemysł motoryzacyjny, szklarski, hutniczy czy wydobywczy. Są także używane jako elementy napędowe w ruchu taśm transportujących ładunki zapakowane w sortowniach i magazynach. Wszystkie nasze motoreduktory są zawsze wielokrotnie testowane i spełniają wszelkie dyrektywy narzucone przez UE.

Rodzaje motoreduktorów oferowanych przez Primacon

Proponujemy Państwu napęd na wysokim poziomie technicznym, który może pracować niezmiennie przez długi czas. Udostępniamy przekładnie mechaniczne w kilkunastu rozmiarach przystosowane do pracy z silnikami o różnej mocy.

Motoreduktory Primacon
Rodzaj przekładniwalcowewalcowo-stożowewalcowo-ślimakoweślimakowe
GeneracjaSTROINASF-MSF
Liczba stopni2-52
Liczba rozmiarów1-91-131-61-9