Zadzwoń: 531 593 200 lub 512 844 162

Zdjęcie prezentujące mężczyznę rysującego przenośnik rolkowy

O nas

Transportery taśmowe Primacon - niezawodne i bezpieczne.

Primacon - specjalista z zakresu maszyn i elementów przeniesienia napędu

Nasza firma zajmuje się doradztwem technicznym z zakresu maszyn i elementów przeniesienia napędu, dystrybucją urządzeń niezbędnych w szeroko pojętym transporcie technologicznym oraz ich sprzedażą na rynku polskim. Dzięki współpracy z renomowanymi markami z całego świata, możemy Państwu zaoferować wydajne i bezpieczne urządzenia do przenoszenia ładunków w cyklu produkcyjnym. Dysponujemy dużą wiedzą branżową oraz zespołem specjalistów, którzy projektują i testują systemy przenośników taśmowych.

Wysoka jakość i szybka dostawa transporterów taśmowych

Korzystając z naszych usług zyskujecie Państwo pewność, że zakupione urządzenia będą służyły Wam przez długie lata. Gwarantujemy, że sprawdzą się w różnych zadaniach, również tych najbardziej wymagających. Ponadto oferujemy atrakcyjne i niewygórowane ceny i szybką dostawę wybranych produktów.

Zalety przenośników taśmowych Primacon

Nasze produkty wyróżnia niezwykła trwałość i solidne wykonanie. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane do prac w transporcie zewnętrznym i przenosić ciężkie ładunki w trudnych warunkach. Przenośniki taśmowe Primacon cechują się bowiem:

  • wydajnością,
  • solidnym wykonaniem,
  • niską awaryjnością,
  • odpornością na niesprzyjające warunki zewnętrzne,
  • wysoką klasą bezpieczeństwa.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku.